ru   uk   
+380503780128 (Тетяна)
Thursday, August 25, 2016 19:51

Транспортні послуги

Група міжнародних транспортно-логістичних компаній «ФЛГ» та «Курєр» – перспективний лідер у сфері транспортних перевезень та доставки. Успішно функціонуючи на ринку уже більше дванадцяти років, ми постійно зростаємо, розвиваємося та вдосконалюємося, намагаючись максимально розширити спектр своїх послуг та дійти врешті до повного їх циклу. Тому попереду ‒ універсальна структура, що здатна забезпечити виконання будь-яких комплексних рішень у сегменті транспортно-експедиційних, логістичних послуг, а також у області міжнародних вантажних / пасажирських перевезень і доставки.

логістика

У нашому сторіччі все вирішує швидкість. Якщо Ви цінуєте свій час та бажаєте, щоб доставка вашого вантажу була виконана оперативно і без неприємних сюрпризів, так щоби він прибув у потрібне місце та у потрібний час, тоді не втрачайте ні хвилини, адже наші логісти вже готові планувати ваш маршрут.

kurier-logo-21-170x125

Вам потрібно терміново доставити великий чи маленький вантаж з одного міста в інше? Чи може Ви не знаєте, яким чином здійснити перевезення спецпризначення, або ж у вас виникли труднощі з транспортуванням вантажу з-за кордону? Ми здатні компетентно вирішити усі ці ваші проблеми, адже у нас працюють найкращі професіонали, тому якщо Ви бажаєте, щоб замовлення було виконано своєчасно та якісно, звертайтесь до нас – у партнерську групу міжнародних транспортно-логістичних компаній «ФЛГ» та «Кур’єр».