ru   uk   
+380503780128 (Тетяна)
Sunday, September 17, 2017 05:10

Мы предлагаем комфорт в пути!

ЛОГІСТИКА

У нашому сторіччі все вирішує швидкість. Якщо Ви цінуєте свій час та бажаєте, щоб доставка вашого вантажу була виконана оперативно і без неприємних сюрпризів, так щоби він прибув у потрібне місце та у потрібний час, тоді не втрачайте ні хвилини, адже наші логісти вже готові планувати ваш маршрут.

Логістика як невід’ємна частина комплексу послуг нашої компанії

Логістика може здатися складною справою, адже це, на справді, не так вже і просто – скорочувати та з’єднувати відстані, щоб доставити замовлений вантаж у найкоротші терміни та з мінімумом витрат. Проте коли логісти ‒ справжні професіонали та майстри своєї справи, тоді можна бути впевненим, що все пройде ледь чи не ідеально.

Завдяки тому, що «ФЛГ» та «Кур’єр» – це не розрізнені фірми, а група міжнародних транспортно-логістичних компаній, яка залучає до співпраці інших партнерів, звернувшись до нас, Ви матимете можливість отримати повний спектр мультипослуг у сфері перевезень та доставки.

Ми прагнемо, аби наші послуги були універсальними, тому спільними зусиллями разом зі своїми партнерами в Україні, Польщі та в інших країнах ми щодня намагаємось вдосконалюватись. За рахунок партнерства компанія «ФЛГ» може заключати договір на будь-які перевезення і надавати усі послуги у сфері перевезень ‒ від найменших до найбільших, залучаючи не лише сухопутний трафік, а й морський та інші різновиди.

Ми отримуємо можливість повністю надавати послугу по договору, заключаючи міні-договори з іншими компаніями, щоб спектр послуг постійно розширювався і урізноманітнювався та доходив до повного циклу: експорт-імпорт по Європі і не тільки, транспортний рух ‒ завантаження / розвантаження – розмитнення – супровід вантажу – збір чи розпакування (якщо мова йде про розбірні вантажі) – доставка на склад чи до дверей, крім того, ще і пасажирські перевезення.

Ми готові надати вам комплексне логістичне вирішення вашої проблеми, забезпечивши не лише швидке та якісне перевезення вашого вантажу, а й взявши на себе увесь нормативно-правовий супровід чи, потрібні вам, юридичні та консультаційні послуги, а також митно-брокерську сторону, страхування вантажів та оформлення необхідної документації.

Отже, звернувшись до нас, Ви отримуєте наступні переваги:

  • економите час та гроші, адже швидкість та якість – це наше кредо;
  • оптимально взаємовигідні умови співпраці, бо серед пріоритетів нашої компанії ‒ виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта з врахуванням та виконанням всіх його побажань і вимог;
  • оперативну і злагоджену роботу на найкращий результат від колективу справжніх професіоналів з великим досвідом, компетентністю та знанням своєї справи;
  • впевненість, що ваш вантаж у надійних руках, адже ми беремо на себе повну відповідальність за його збереження, забезпечуємо страхування та супровід, гарантуємо цілковиту безпеку та своєчасність доставки, навіть за умов форс-мажору чи непередбаченої ситуації;
  • вам не доведеться шукати інші компанії, самостійно займатись оформленням документів чи розмитненням, оскільки заключивши з нами один договір, Ви отримаєте увесь спектр та комплекс необхідних транспортних і логістичних послуг.

Якщо Ви націлені на надійне партнерство та прагнете довгострокової співпраці з компанією, яка зможе гарантувати вам найвищий рівень сервісу та найякісніше надання послуг у сфері транспортних і вантажних перевезень, то не гайте час, а звертайтесь до нас! 

Коментарів поки немає.

Залишити коментар

Ваш коментар

*