ru   uk   
+380503780128 (Тетяна)
Tuesday, August 30, 2016 12:43

Мы предлагаем комфорт в пути!

KURIER

Вам потрібно терміново доставити великий чи маленький вантаж з одного міста в інше? Чи може Ви не знаєте, яким чином здійснити перевезення спецпризначення, або ж у вас виникли труднощі з транспортуванням вантажу з-за кордону? Ми здатні компетентно вирішити усі ці ваші проблеми, адже у нас працюють найкращі професіонали, тому якщо Ви бажаєте, щоб замовлення було виконано своєчасно та якісно, звертайтесь до нас – у партнерську групу міжнародних транспортно-логістичних компаній «ФЛГ» та «Кур’єр».

«Кур’єр» ‒ гарантія якісного сервісу за доступною ціною

Кур’єрська служба доставки – давно не новина, і сьогодні можна знайти десятки і сотні фірм, які позиціонують себе саме таким чином і пропонують свої послуги у цьому ринковому сегменті.

Проте надзвичайно складно знайти дійсно надійну компанію, чия б репутація говорила сама за себе ‒ з великим досвідом роботи у даній сфері, з професіональною командою працівників, з адекватною ціновою політикою та позитивним іміджем. Якщо Ви і досі в пошуках такого партнера, то Ви шукаєте саме нас – компанію «Кур’єр» – дочірній витвір ООО «ФЛГ», який гідно перейняв увесь набутий за десять років плідної роботи досвід та професіоналізм (компанію «ФЛГ» було створено у 2004 році, а «Кур’єр» ‒ у 2014 році).

Крім того, ми залучаємо до співпраці надійних партнерів, і саме ця співпраця дозволяє нам надавати своїм клієнтам увесь комплекс можливих транспортних, логістичних та експедиційних послуг. Але і це ще не все, адже серед наших стратегічних цілей та планів – зростання та розширення до глобальних масштабів: і стосовно географії нашої компанії, і стосовно географії перевезень, які ми зможемо здійснювати, і стосовно універсальності транспорту у власному автопарку ‒ до залучення мультимодальних сервісів перевезень на міжнародному рівні.

На сьогоднішній день ми пропонуємо вам швидкі, надійні та безпечні внутрішні та міжнародні перевезення будь-яких габаритних та малогабаритних вантажів, включаючи збірні вантажі, а також небезпечні АДР-вантажі усіх класів, крім радіоактивних. Наші логісти оперативно здійснять підбір оптимального для вас транспорту та маршруту, інколи роблячи не тільки усе можливе, але й неможливе, аби ваш вантаж був доставлений якнайшвидше.

Цінова політика нашої компанії є вище середньої на ринку, проте не варто хапатись за оманливу дешевизну деяких транспортних фірм, адже така вартість послуг може повністю відповідати їх якості. Якщо Ви не хочете втрачати час та фінанси на сумнівні перспективи, краще звертайтесь до нас – надійного та успішного партнера, чиї висококваліфіковані спеціалісти можуть реалізувати будь-які, навіть нестандартні, задачі.

Наші клієнти обирають співпрацю з нами, тому що:

  • імідж компанії та бездоганна репутація на ринку свідчать на її користь;
  • співвідношення ціна-якість виведене у нас на золоту середину;
  • нам довіряють, бо ми ‒ колектив професіоналів з великим досвідом роботи;
  • компанія вигідно вирізняється серед інших тактикою індивідуального підходу до кожного клієнта, незалежно від того, що він потребує – звичайної консультації чи виконання складного замовлення, враховуючи усі можливі побажання та знаходячи розумний компроміс для вирішення поставленої задачі.

Крім того, клієнти знають, що навіть заплативши більше, вони будуть спокійні і впевнені у тому що, замовлення виконається ідеально, до того ж, це значно зекономить час. Варто також відмітити, що основною рисою нашої цінової політики є її гнучкість, тобто Ви можете домовитись з компанією на взаємовигідних умовах, а для постійних клієнтів діє система приємних бонусів і знижок.

Міжнародні перевезення та якісні транспортно-логістичні послуги ‒ це не розкіш, а лише одна із невід’ємних складових для успішного ведення вашого бізнесу. Звертайтесь до нас, і Ви зрозумієте, що більш вигідної пропозиції та більш надійного партнера у цій сфері вам не знайти!

Коментарів поки немає.

Залишити коментар

Ваш коментар

*