ru   uk   
+380503780128 (Тетяна)
Monday, November 6, 2017 06:53

Ми пропонуємо комфорт в дорозі!

Транспортні послуги

Група міжнародних транспортно-логістичних компаній «ФЛГ» та «Кур’єр» – перспективний лідер у сфері транспортних перевезень та доставки. Успішно функціонуючи на ринку уже більше дванадцяти років, ми постійно зростаємо, розвиваємося та вдосконалюємося, намагаючись максимально розширити спектр своїх послуг та дійти врешті до повного їх циклу. Тому попереду ‒ універсальна структура, що здатна забезпечити виконання будь-яких комплексних рішень у сегменті транспортно-експедиційних, логістичних послуг, а також у області міжнародних вантажних / пасажирських перевезень і доставки.

«ФЛГ» & «Кур’єр» Group – міжнародний провайдер транспортно-логістичних послуг

Подібна справа вимагає неабиякого досвіду, компетентності людей, що нею займаються та конкретних напрацювань: до прикладу, надійних партнерів, ресурсів, власного транспорту тощо. Дійсно, починаючи у 2004 році з невеличкої фірми під назвою «ФЛГ», ми і уявити собі не могли, що зможемо досягнути таких висот. Але все це не прийшло за один день, адже усі ці роки компанія поступово нарощувала свої зв’язки та ресурси, здобувала стратегічних партнерів, розширювала можливості, піднімала професіоналізм співробітників, напрацьовуючи досвід і створюючи власне ім’я на ринку.

В результаті плідної та успішної роботи протягом дванадцяти років сьогодні ми по праву можемо пишатися і своїм позитивним іміджем, і прекрасною репутацією серед партнерів та клієнтів, і тим, як ми зросли за цей час.

У 2014 році було створено дочірню компанію «Кур’єр», яка окрім транспортно-логістичних послуг та доставки, займається ще й консультаційними питаннями. Наша географія розширилась, оскільки «Кур’єр» являється польською компанією. Так виникло об’єднання  «ФЛГ» & «Кур’єр» Group ‒ група міжнародних транспортно-логістичних компаній.

Але на цьому ми не зупинились. Оскільки наша ціль та стратегія розвитку – досягнути повного спектру та циклу послуг у сегменті транспорту, перевезень, експедиції, логістики та доставки, ми залучаємо до співпраці надійних та перевірених партнерів, завдяки чому клієнт, звернувшись до нас, зможе не турбуватись про потребу оформлення необхідної документації, юридичний чи правовий супровід, страхування вантажу чи його збереження, розмитнення тощо, адже «ФЛГ» & «Кур’єр» Group та партнери беруть на себе вирішення усіх цих питань. 

Наша місія, цілі, пріоритети та переваги

Варто відзначити, що основним ресурсом та найвищою цінністю для нашої компанії є люди: наші працівники та клієнти.

Одним із наших найважливіших положень можна вважати те, що успіх та результат не здобувається кимось одним, а залежить від роботи кожного з нас, тому коли ставиться ціль, весь колектив працює на її досягнення. Врешті, компанія зростає та розвивається разом зі своїми працівниками ‒ вони разом навчаються, формують плани і виконують їх. Якщо ти хочеш, вчишся і прагнеш кар’єрного росту, то компанія стимулює і заохочує, дає можливість постійно рухатись вперед. Ми живемо повноцінним життям, часто проводячи різноманітні корпоративні заходи, свята, змагання тощо. 

Основна місія компанії - якісно та вчасно надавати послуги,  повністю задовольняючи потреби клієнта, а також  комплексно виконуючи поставленні завдання.

Головні наші цінності та пріоритети

 • гнучкість;
 • лояльність;
 • розумний компроміс;
 • прозорість;
 • професіоналізм;
 • постійний розвиток та удосконалення;
 • уважність до клієнтів. 

Внаслідок цього ми виходимо на найкращий результат ‒ зростання та прибуток, як матеріальний, так і моральний, тобто набуток у сенсі задоволення від добре виконаної роботи і усвідомлення того, що ми займаємось своєю справою.

Однією з основних переваг співпраці з нами є те, що «ФЛГ» & «Кур’єр» Group може забезпечити перевезення та доставку за допомогою власного транспорту. Крім того, варто відзначити і інші вагомі переваги:

 • Увесь транспорт нашого автопарку повністю відповідає європейським стандартам. Оскільки цей ринковий сегмент потребує постійного удосконалення, ми завжди поповнюємо асортимент техніки, а наші автомеханіки пильно слідкують за справністю її стану та надійністю.
 • За безпеку ваших вантажів відповідає CMR-страхування ‒ поліс, який охоплює усі можливі ризики, а значить, забезпечує дотримання усіх положень договору навіть за умов непередбачуваних обставин, зі збереженням ваших матеріальних інтересів.
 • Будучи членом АсМап України, ми можемо здійснювати перевезення по TIR CARNET – особливому документу митного транзиту, що надає нам право везти вантаж в запломбованому кузові через кордони різних країн. Разом з тим, наявність цього документу значно спрощує усі необхідні для перевезення митні процедури.
 • «ФЛГ» & «Кур’єр» Group здійснює не лише звичайні автомобільні та вантажні перевезення, а й може перевозити вантажі спецпризначення, серед яких і усі класи небезпечних вантажів, крім радіоактивних. Транспортні засоби автопарку компанії мають усе необхідне для перевезення АДР-вантажів обладнання, а наші водії проходять інструктаж з питань техніки безпеки та мають відповідну кваліфікацію для їх транспортування та ДОПОГ-свідоцтва. У нас є дозвіл та потрібна документація для перевезення вибухових матеріалів та предметів (клас 1), стиснуті, зріджені та інші гази (2), легкозаймисті рідини (3), самозаймисті речовини (4), окислювальні речовини (5), токсичні та інфекційні речовини (6), корозійні речовини (8), інші небезпечні речовини та вироби (9).
 • Надзвичайно зручною і популярною також є послуга перевезення збірних вантажів. З нашою допомогою Ви маєте можливість відправляти та отримувати навіть малі партії вантажів швидко, надійно та недорого.

На сьогоднішній день географія наших перевезень та послуг охоплює усі міста України, а також багато країн Європи – Польщу, Німеччину, Чехію, Францію, Бельгію тощо. Але ми прагнемо і далі розширювати географію зв’язків, партнерства та послуг. Також серед цілей і планів компанії можна виділити:

 • збільшення та розширення автопарку, закупка нових транспортних засобів для досягнення універсальності перевезень та оптимізації доставки;
 • співпраця з прямими постачальниками, брокерами та експедиторами;
 • вихід на нових стратегічних партнерів;
 • освоєння не лише сухопутних трафіків, а й поступове залучення залізничних, морських контейнерних та авіаперевезень для створення справжньої глобальної мережі.

Якщо вам потрібна будь-яка послуга у сфері транспортних перевезень та логістики, значить, Ви ‒ наш клієнт. Якщо ваша компанія зацікавлена у надійній і довготривалій співпраці в цьому сегменті ринку, значить ми – ваш партнер.

 «ФЛГ» & «Кур’єр» Group ‒ ми знайдемо оптимальне рішення для реалізації ваших вимог та побажань! 

Коментарів поки немає.

Залишити коментар

Ваш коментар

*